Городской этап XXIV Республиканской выставки-конкурса декоративно-прикладного творчества учащихся ”Калядная зорка“
Узроставая катэгорыя 8-12 гадоў
№ |
Назва работы,тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Установа адукацыі |
Назва аб’яднання па інтарэсах |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
Месца |
Намінацыя ”Калядная зорка“ |
||||||
1 |
”Калядная зорка“, фларыстыка |
Дойліна Анастасія, 11 гадоў Багданава Улада, 13 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Фларыстыка і дэкор“ |
Станкевіч Святлана Валер’еўна |
I |
2 |
”Калядная зорка“ |
Ідаленка Валерыя, 11 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №17 г.Віцебска“ |
- |
Казлова Вольга Анатольеўна |
III |
Намінацыя ”Зiмовыя святы Беларусi“ |
||||||
3 |
”З Раством і калядкамі“, маляванка |
Мацвеева Анастасія, 8 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Вясёлыя фарбы“ |
Мацвеева Вольга Віктараўна |
III |
4 |
”Каляды“, бацiк |
Новiкава Дар’я, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Мастак“ |
Халадовiч Алеся Генадзьеўна |
I |
5 |
”Каляды“, змешаная тэхніка |
Несцерава Васіліса, 12 гадоў |
ДУА ”Гімназія № 3 г.Віцебска імя А.С.Пушкіна“ |
- |
Зайцава Алена Фёдараўна |
II |
6 |
”Калядная зорка“, кераміка, роспіс па кераміцы |
Пугачова Ангеліна, 9 гадоў |
ДУА ”Гімназія №9 г.Віцебска імя А.П.Белабародава“ |
- |
Васільева Алена Аляксееўна |
II |
7 |
”Калядная елка“, змешаная тэхніка |
Міхайлоўская Святлана, 9 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №28 г.Віцебска“ |
”Азбука мастацтва“ |
Ісакоўская Іна Сяргееўна |
I |
8 |
”Чарадзейнае Раство“, выцінанка |
Пянькова Мілана, 11 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №35 г.Віцебска“ |
”Святы і традыцыі“ |
Малахава Вікторыя Валер’еўна |
II |
Намінацыя ”Беларуская зіма“ |
||||||
9 |
”Зімовая казка“, змешаная тэхніка |
Шмурадка Ксенія, 12 гадоў Масейкова Дар’я, 14 гадоў Карага Маргарыта, 11 гадоў Лакс Ульяна, 11 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Фольк.Арт “ |
Курневіч Наталля Уладзіміраўна |
I |
10 |
”Зімовая казка“, змешаная тэхніка |
Сырапятава Людміла, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Крэатыў“ |
Марозава Анастасія Мікалаеўна |
I |
11 |
”Цуды зімы“, бумага |
Пульчукевіч Іаланта, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Юны тэхнік“ |
Капанько Наталля Дзмітрыеўна |
III |
Намінацыя ”Зімовы спорт“ |
||||||
12 |
”Зімовы спорт“, тэкстыль |
Галубцова Хрысціна, 10 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №33 г.Віцебска імя І.Д.Чарняхоўскага“ |
”Тэхна Калейдаскоп“ |
Балаш Таццяна Іванаўна |
III |
Намінацыя ”Навагодняя елка“ |
||||||
13 |
”Елка“, фларыстыка |
Архіпава Паліна, 10 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Фларыстыка і дэкор“ |
Станкевіч Святлана Валер’еўна |
II |
14 |
”Навагодняя елачка“, змешаная тэхніка |
Комік Ангеліна, 9 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №5 г.Віцебска“ |
- |
Грыгор’ева Ірына Іванаўна |
I |
Намінацыя ”Елачныя цацка“ |
||||||
15 |
”Беларускія ўзоры “, бісерапляценне |
Дабраўляніна Кацярына, 12 гадоў Марковіч Ульяна, 12 гадоў Баранава Ксенія, 14 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Чароўная нітка“ |
Баранава Ірына Барысаўна |
III |
Намінацыя ”Сувенір-падарунак“ |
||||||
16 |
”Сімвал года“, тэкстыльная цацка |
Смірнова Лізавета, 11 гадоў Ермашкевіч Вікторыя, 10 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Майстэрня цацак“ |
Емяльянава Аксана Уладзіміраўна |
II |
17 |
”Анёл Раства“, аб’ёмнае вязанне |
Багданава Ганна, 11 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Дэко“ |
Іванова Аксана Анатольеўна |
I |
18 |
”Хай бычок ўсім поспех прынясе!“, змешаная тэхніка |
Ульяненка Марыя, 10 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Чароўная гліна“ |
Зямцова Ганна Уладзіміраўна |
III |
19 |
”Снегавік Зефірка“, бумага |
Загоска Яраслаў, 7 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №15 г.Віцебска“ |
”Студыя арыгамі ”Зорачка“ |
Кругляніна Рыта Валер’еўна |
III |
20 |
”Зімовае прывітанне“, роспіс па шклу |
Гусь Сямён, 7 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №44 г.Віцебска“ |
”Творчая майстэрня“ |
Лысак Наталля Віктараўна |
II |
21 |
”Крыштальная зорачка“, змешаная тэхніка |
Калектыўная работа |
ДУА ”Сярэдняя школа №46 г.Віцебска імя І.Х.Баграмяна“ |
”Палітра“ |
Лабанава Марына Вадзімаўна |
I |
Намінацыя ”Навагодні персанаж“ |
||||||
22 |
”Дзед Мароз“, тэкстыль |
Берчанка Цімур, 8 гадоў |
ДУА ”Гімназія №9 г.Віцебска імя А.П.Белабародава“ |
- |
Токарава Галіна Анатольеўна |
I |
Намінацыя ”Арт-аб’ект“ |
||||||
23 |
”Ехала Каляда ў вазочку“, роспіс па тканіне |
Фамічова Лізавета, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Распісныя узоры“ |
Кокарава Таццяна Міхайлаўна |
I |
24 |
”Навагоднi церам-церамок“, бісерапляценне |
Лiгецкая Лiзавета, 10 гадоў Несцяровiч Марыя, 10 гадоў Харэвiч Влада, 11 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Нажнічкі-чараўнічкі“ |
Быстрыкава Таццяна Валер’еўна |
II |
25 |
”Анёл Ражства“, ільняное валакно |
Ільіна Алена, 11 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Лялька.Цацка. Казка“ |
Смалякова Наталля Іванаўна |
III |
26 |
”Святочныя санкі“, мастацкі тэкстыль, роспіс па дрэве |
Кішковіч Паліна, 8 гадоў |
ДУА ”Гімназія №9 г.Віцебска імя А.П.Белабародава“ |
- |
Токарава Галіна Анатольеўна |
III |
Узроставая катэгорыя 13-16 гадоў
№ |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Установа адукацыі |
Назва аб’яднання па інтарэсах |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
Месца |
Намінацыя ”Зiмовыя святы Беларусi“ |
||||||
1 |
”Цудоўныя Каляды“, аплікацыя саломкай |
Атаманава Лізавета, 16 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Залатая саломка“ |
Качанава Ірына Георгіеўна |
III |
2 |
”Калядкі“, змешаная тэхніка |
Марозава Паліна, 14 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Крэатыў“ |
Марозава Анастасія Мікалаеўна |
I |
3 |
”Калядкі“, кераміка |
Грышан Юлія, 15 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Раменка Алена Аляксееўна |
I |
4 |
”Анёлы Раства“, роспіс па тканіне |
Ханеўская Ванда, 13 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Цярэшчанка Маргарыта Леанідаўна |
II |
5 |
”Калядная зорка“, змешаная тэхніка |
Касатая Вікторыя, 14 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Барысевіч Ірына Яўгенаўна |
I |
6 |
”Цуды Раства“, роспіс па шкле |
Пятрова Аксінія, 14 гадоў Ціханава Марыя, 14 гадоў |
ДУА ”Гімназія №8 г.Віцебска“ |
- |
Пятрова Таццяна Уладзіміраўна |
II |
7 |
”Калядкі“, змешаная тэхніка |
Кароўкіна Марыя, 15 гадоў Плотнікова Дар’я, 15 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №17 г.Віцебска“ |
- |
Усава Ірына Віктараўна |
II |
8 |
”Каляда-каляда, адчыняй вароты“, змешаная тэхніка |
Шалейнікава Вольга, 13 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №23 г.Віцебска“ |
- |
Квіліс Алена Уладзіміраўна |
III |
Намінацыя ”Беларуская зіма“ |
||||||
9 |
”Анёл Ражства“, мастацкая апрацоўка скуры |
Сташкевіч Вікторыя, 16 гадоў Ткачэнка Ксенія, 15 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Таццянка“ |
Лабунова Таццяна Анатольеўна |
I |
10 |
”Лясны велікан“, бераста |
Варановіч Лізавета, 14 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Скрыпнікава Людміла Васільеўна |
II |
11 |
”У зімовым лесе“, выцінанка |
Дуранкова Марына, 13 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Кавалеўская Ірына Браніславаўна |
I |
12 |
”Сення будзе Каляда“, змешаная тэхніка |
Мазанова Дар'я, 15 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Селіванава Кацярына Уладзіміраўна |
III |
Намінацыя ”Навагодняя елка“ |
||||||
13 |
”Навагодні феерверк“, змешаная тэхніка |
Шынкарэнка Ягор, 14 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Юны тэхнік“ |
Капанько Наталля Дзмітрыеўна |
I |
14 |
”Радаснае свята“, канзашы |
Заўгародняя Дар’я, 15 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №16 г.Віцебска імя М.І. Дружыніна“ |
- |
Ісмаілава Алена Міхайлаўна |
III |
Намінацыя ”Сувенір-падарунак“ |
||||||
15 |
”Сумка для Снягуркі“, мастацкая апрацоўка скуры |
Несцяровіч Ганна, 15 гадоў Гаврыкава Паліна, 14 гадоў Аляшкоўская Яна, 16 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Натхненне“ |
Байцова Кацярына Анатольеўна |
I |
16 |
”Зубраня“, тэкстыльная цацка |
Ганчарова Яугенія, 15 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Творчая майстэрня“ |
Лысак Наталля Віктараўна |
II |
17 |
”Зімовы краявід“, качанне з воўны |
Каротчанка Паліна, 13 гадоў |
ДУА ”Гімназія №8 г.Віцебска“ |
”Тэкстыльны дызайн“ |
Білютавічуце Аліна Эдвардасаўна |
I |
18 |
”Сямейка зуброў“, дрэваапрацоўка |
Мільяенка Канстанцін, 13 гадоў Каваленка Максім, 10 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №12 г.Віцебска імя Л.М.Філіпенкі“ |
- |
Власенка Сяргей Анатольевіч, Паўленка Анжаліка Фёдараўна |
I |
Намінацыя ”Навагодні персанаж“ |
||||||
19 |
”Каза-калядоўшчыца“, саломапляценне |
Брыцікава Марыя, 15 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Жыльцова Ларыса Уладзіміраўна |
I |
20 |
”Асілак“, качанне з воўны |
Хмялькова Ганна, 14 гадоў |
ДУА ”Гімназія №8 г.Віцебска“ |
”Тэкстыльны дызайн“ |
Білютавічуце Аліна Эдвардасаўна |
I |
Намінацыя ”Арт-аб’ект“ |
||||||
21 |
”Краўцовая елка“, мастацкая апрацоўка скуры |
Аучынiкава Дар’я, 14 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Скураная пластыка“ |
Сідарава Алена Станіславаўна |
II |
22 |
”Падарункі Раства“, змешаная тэхніка |
Калектыўная работа |
ДУА ”Гімназія №8 г.Віцебска“ |
- |
Маслак Алена Генадзьеўна |
I |
23 |
”Навагодні бычок і елка-стажок“, тэкстыль |
Філіповіч Яна, 13 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №6 г.Віцебска“ |
- |
Трусевіч Ала Уладзіміраўна |
III |
Март 2024 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Вс |
1 | 2 | 3 |
||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Актуально
Актуальных событий нет