Городской этап XXIII Республиканской выставки-конкурса декоративно-прикладного творчества учащихся "Калядная Зорка"
Узроставая катэгорыя 8-12 гадоў
№ |
Намінацыя |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Установа адукацыі |
Назва аб'яднання па інтарэсам |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
Месца |
||
Намінацыя ”Калядная зорка“ |
|||||||||
1 |
Калядная зорка |
”Калядная зорка“, тэкстыль |
Краеўская Дар’я, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Лялька. Цацка.Казка“ |
Смалякова Наталля Іванаўна |
2 |
||
2 |
Калядная зорка |
”Калядная зорка“, квілінг |
Хмыльнікава Ульяна, 10 гадоў Янковіч Валерыя, 10 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №28 г.Віцебска“ |
”Азбука мастацтва“ |
Ісакоўская Іна Сяргееўна |
1 |
||
3 |
Калядная зорка |
”Рознакаляровая зорка“, змешаная тэхніка |
Анілоўская Мілана, 9 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №3 г.Віцебска“ |
”Творчыя майстэрні“ |
Андрэева Анастасія Андрэеўна |
3 |
||
Намінацыя ”Зімовыя святы Беларусі“ |
|||||||||
4 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Каляда“, маляванка |
Гусачонак Мілана, 8 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Вясёлыя фарбы“ |
Мацвеева Вольга Віктараўна |
2 |
||
5 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Каляднае дрэва“, змешаная тэхніка |
Цыркіна Валерыя, 12 гадоў Каваленка Ульяна, 12 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Барысевіч Ірына Яугенаўна |
1 |
||
6 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Калядкі“, кераміка |
Матвіевіч Мілена, 12 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Гайнаншына Крысціна Мінатласаўна
|
1 |
||
7 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Зімовая казка“ , салёнае цеста |
Несцерава Аліна, 9 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №24 г.Віцебска“ |
- |
Ільінец Ала Уладзіміраўна |
2 |
||
8 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Да нас прыходзіць Дзед Мароз“, цестапластыка |
Герсак Аляксей, 9 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №24 г.Віцебска“ |
- |
Ільінец Ала Уладзіміраўна |
2 |
||
9 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Калядныя падарункі“, тэкстыль |
Кавалева Сафія, 12 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №34 г.Віцебска“ |
”Традыцыі і святы“ |
Кавалева Наталля Ігараўна |
3 |
||
10 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Святкаванне Каляд“, тэкстыль |
Янчыленка Наталля, 12 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №34 г.Віцебска“ |
”Традыцыі і святы“ |
Кавалева Наталля Ігараўна |
2 |
||
11 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Раство“, вышыўка крыжам, лепка з салёнага цеста |
Макарава Дзінара, 11 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №35 г.Віцебска“ |
”Тэкстыльныя фантазіі“ |
Малахава Вікторыя Валер’еўна |
2 |
||
Намінацыя ”Беларуская зіма“ |
|||||||||
12 |
Беларуская зіма |
”Вяселыя снегавікі“, роспіс па тканіне |
Озалава Анастасiя, 11 гадоў Жыдко Ксенія, 11 гадоў Князева Аляксандра, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Скарбніца“ |
Кушнярова Аксана Паўлаўна |
2 |
||
13 |
Беларуская зіма |
”Скарбніца роднай Беларусі“, змешаная тэхніка |
Томка Арына, 11 гадоў Сувораў Павел, 12 гадоў Піманава Дар’я, 11 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
Студыя ”ФолькАрт“ |
Курневіч Наталля Уладзіміраўна |
1 |
||
14 |
Беларуская зіма |
”Віцебская мяцеліца“, змешаная тэхніка |
Сырапятава Людміла, 11 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Крэатыў“ |
Марозава Анастасія Мікалаеўна |
1 |
||
15 |
Беларуская зіма |
”Зімовая мроя…“, квiлінг |
Міхайлава Кацярына, 12 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №7 г.Віцебска“ |
”Квілінг ”Чароўны завіток“ |
Ладыжэнская Іна Сяргееўна |
1 |
||
16 |
Беларуская зіма |
”Зімовыя госці“, тэстапластыка |
Савіна Сафія, 9 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №22 г.Віцебска“ |
”Свет фарбаў“ |
Родзік Алена Уладзіміраўна |
Дыплом удзельніка |
||
17 |
Беларуская зіма |
”Зімовыя госці“, вязанне кручком |
Меньшыкава Анастасія, 10 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №35 г.Віцебска“ |
”Мяккая цацка“ |
Малахава Вікторыя Валер’еўна |
2 |
||
18 |
Беларуская зіма |
”Зімовая прырода“, пап’е-машэ |
Кісялева Ксенія, 8 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №41 г.Віцебска“ |
- |
Пратасавіцкая Юлія Ігараўна |
Дыплом удзельніка |
||
Намінацыя ”Навагодняя елка“ |
|||||||||
19 |
Навагодняя елка |
”Елачка“, тэкстыль |
Лазука Сафія, 11 гадоў |
ДУА ”Гімназія №9 г.Віцебска“ |
”Чароўныя лялькі“ |
Гіцман Таццяна Аляксандраўна |
3 |
||
20 |
Навагодняя елка |
”Елка-Тупатунька“, прыродны матэрыял з элементамі тэкстылю |
Лазар Дзіяна, 8 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №6 г.Віцебска“ |
- |
Сядлоўская Вольга Расціславаўна |
2 |
||
21 |
Навагодняя елка |
”Навагодняя елка“, тэкстыль |
Дубавая Сафія, 10 гадоў Міхеева Віялета, 10 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №28 г.Віцебска“ |
”Азбука мастацтва“ |
Ісакоўская Іна Сяргееўна |
3 |
||
Намінацыя ”Елачная цацка“ |
|||||||||
22 |
Елачная цацка |
”Упрыгожванне для елкі“, ільняное валакно |
Піваварава Альбіна, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Лялька.Цацка.Казка“ |
Смалякова Наталля Іванаўна |
2 |
||
23 |
Елачная цацка |
”Палёўка“, квiлінг |
Чарноўская Вікторыя, 11 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №7 г.Віцебска“ |
”Квілінг ”Чароўны завіток“ |
Ладыжэнская Іна Сяргееўна |
1 |
||
Намінацыя ”Сувенір-падарунак“ |
|||||||||
24 |
Сувенір-падарунак |
”Навагодняя Ялінка“, тэкстыль |
Багданава Ганна, 10 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Дэка“ |
Іванова Аксана Анатольеўна |
Дыплом удзельніка |
||
25 |
Сувенір-падарунак |
”Вясёлыя гномікі“, тэкстыль |
Купрыенка Марыя, 10 гадоў Зуева Кацярына, 10 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Лялька.Цацка.Казка“ |
Смалякова Наталля Іванаўна |
Дыплом удзельніка |
||
26 |
Сувенір-падарунак |
”Падарунак для Аленкі пад навагодняй елкай“, змешаная тэхніка |
Капшукова Дар’я, 8 гадоў Фадзеева Алена, 10 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Шкатулка“ |
Пятухова Таццяна Леанідаўна |
2 |
||
27 |
Сувенір-падарунак |
”Навагодняя прыгажуня“, змешаная тэхніка |
Смунева Анастасія, 9 гадоў Смунева Злата, 9 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Нажнічкі-чараўнічкі“ |
Быстракова Таццяна Валер’еўна |
3 |
||
28 |
Сувенір-падарунак |
”Мышка Малышка“, сухое качанне |
Клімава Кацярына, 10 гадоў Арашонак Дар’я , 10 гадоў Цукаленка Лізавета, 11 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №8 г.Віцебска“ |
”Умелыя ручкі“ |
Зазноба Кацярына Андрэеўна |
1 |
||
29 |
Сувенір-падарунак |
”Дзед Мароз і Снягурка“, бумага |
Спірыдэнка Аляксандр, 6 гадоў Сцяпанава Ганна, 7 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №15 г.Віцебска“ |
”Студыя арыгамі ”Зорачкі“ |
Кругляніна Рыта Валер’еўна |
3 |
||
30 |
Сувенір-падарунак |
”Падарунак для Дзядулі Мароза“, змешаная тэхніка |
Янчанка Аляксандра, 9 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №24 г.Віцебска“ |
- |
Ільінец Ала Уладзіміраўна |
Дыплом удзельніка |
||
31 |
Сувенір-падарунак |
”Раство“, змешаная тэхніка |
Рабышка Кіра, 12 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №33 г.Віцебска“ |
- |
Брылёва Ірына Міхайлаўна |
2 |
||
32 |
Сувенір-падарунак |
”Зімовая казка“, змешаная тэхніка |
Кавалеўская Уладзіслава, 7 гадоў Шкуратава Карына, 8 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №44 г.Віцебска“ |
”Творчая майстэрня“ |
Лысак Наталля Віктараўна |
2 |
||
Намінацыя ”Навагодні персанаж“ |
|||||||||
33 |
Навагодні персанаж |
”Мышачка“, тэкстыльная лялька |
Козіна Марыя, 12 гадоў Сманцэр Яна, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Барбі.Арт. Стыль“ |
Тушкіна Алена Мікалаеўна |
1 |
||
34 |
Навагодні персанаж |
”Дзед Мароз з мяшком падарункаў і Снягурка“, вязанне кручком |
Антух Вераніка, 12 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №40 г.Віцебска“ |
”Творчая майстэрня“ |
Базека Ірына Мікалаеўна |
3 |
||
35 |
Навагодні персанаж |
”Сімвал 2020 года з кавалкам сыра“, вязанне кручком |
Антух Вераніка, 12 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №40 г.Віцебска“ |
”Творчая майстэрня“ |
Базека Ірына Мікалаеўна |
2 |
||
Намінацыя ”Арт-аб’ект“ |
|||||||||
36 |
Арт-аб’ект |
”Зюзя“, тэкстыльная лялька |
Каралева Дар’я, 11 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Майстэрня цацак“ |
Емяльянава Аксана Уладзіміраўна |
1 |
||
37 |
Арт-аб’ект |
”Навагодняя казка“, змешаная тэхніка |
Мароз Дарына, 9 гадоў Зарубава Вольга, 9 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Фларыстыка і дэкор“ |
Станкевіч Святлана Валер’еўна |
1 |
||
38 |
Арт-аб’ект |
”Нараджэнне новага года“, змешаная тэхніка |
Таран Анастасія, 9 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Фларыстыка і дэкор“ |
Станкевіч Святлана Валер’еўна |
2 |
||
39 |
Арт-аб’ект |
”Ураджай. Сонца. Багацце. Сям’я“, пап’е-машэ |
Набойшчыкава Паліна, 12 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Крэатыў“ |
Марозава Анастасія Мікалаеўна |
1 |
||
40 |
Арт-аб’ект |
”Анёл Раства“, тэкстыль |
Шылякова Ірына, 9 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Лялька.Цацка.Казка“ |
Смалякова Наталля Іванаўна |
3 |
||
41 |
Арт-аб’ект |
”Пацук“, штучны мех |
Даўгаполава Лізавета, 8 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №6 г.Віцебска“ |
- |
Анрусевіч Ганна Аляксандраўна |
Дыплом удзельніка |
||
42 |
Арт-аб’ект |
Пано ”Стракатая елачка“, макрамэ, абрэзкавая тэхніка |
Герашчанка Анастасія, 10 гадоў Кузняцова Варвара, 12 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №31 г.Віцебска“ |
”Макрамэ“ |
Казімірава Ірына Мікалаеўна |
2 |
Узроставая катэгорыя 13-16 гадоў
№ |
Намінацыя |
Название работы, техника исполнения |
Фамилия, имя и возраст автора |
Учреждение образования |
Название объединения по интересам |
Фамилия, имя и отчество педагога |
Место |
|
Намінацыя ”Зімовыя святы Беларусі“ |
||||||||
43 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Калядкі“, змешаная тэхніка |
Талсташова Кацярына, 13 гадоў Сушынская Паліна, 13 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Дэка“
”Чароўная гліна“ |
Іванова Аксана Анатольеўна Зямцова Ганна Уладзімірауна
|
2 |
|
44 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Анёл Раства “, змешаная тэхніка |
Азаронак Ганна, 13 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Натхненне“ |
Смірнова Наталля Леанідаўна |
1 |
|
45 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Каляды“, аплікацыя саломкай |
Конышава Дар’я, 15 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Залатая саломка“ |
Качанава Ірына Георгіеўна |
2 |
|
46 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Калыска“, змешаная тэхніка |
Нікалаева Уладзіслава, 13 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Крэатыў“ |
Марозава Анастасія Мікалаеўна |
2 |
|
47 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Святкаванне Каляд“, роспіс па тканіне |
Дойлiна Алiса, 14 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Мастак“ |
Халадовiч Алеся Генадзьеўна |
2 |
|
48 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Калядны Анел“, кераміка |
Петухова Дар’я, 14 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Раменко Алена Аляксееўна |
1 |
|
49 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Зімовая казка“, кераміка |
Жыгулова Яна, 15 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Гайнаншына Крысціна Мінатласаўна |
2 |
|
50 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Калядны сюрпрыз“, калаж, вышыўка |
Ананьеў Захар, 15 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Селіванава Кацярына Уладзіміраўна |
3 |
|
51 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Калядны лес“, вышыўка |
Юденка Марыя, 15 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Селіванава Кацярына Уладзіміраўна |
3 |
|
52 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Зімачка-зіма“, вышыўка |
Юденка Антаніна, 16 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Селіванава Кацярына Уладзіміраўна |
3 |
|
53 |
Зiмовыя святы Беларусi |
”Калядоўшчыца“, бацік, кераміка |
Іхвішэнка Валерыя, 16 гадоў |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
- |
Гайнаншына Крысціна Мінатласаўна |
1 |
|
54 |
Зімовыя святы Беларусі |
”Раство“, тэкстыль |
Салаўёва Аляксандра, 13 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №33 г.Віцебска“ |
”Сузор’е“ |
Брылёва Ірына Міхайлаўна |
Дыплом удзельніка |
|
Намінацыя ”Беларуская зіма“ |
||||||||
55 |
Беларуская зіма |
”Ранiца на Раство“, мастацкая апрацоўка скуры |
Ткачэнка Ксенiя, 15 гадоў Сташкевiч Вiкторыя, 16 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Таццянка“ |
Лабунова Таццяна Анатольеўна |
1 |
|
56 |
Беларуская зіма |
”Зімовы вечар“, роспіс па тканіне |
Васільева Марыя, 14 гадоў Мірановіч Дар’я, 14 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“
|
”Творчая майстэрня“ |
Лысак Наталля Віктараўна |
1 |
|
57 |
Беларуская зіма |
”Зімовыя матывы“, мастацкая апрацоўка скуры |
Ліхачова Анастасія, 14 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
студыя ”Скураная пластыка“ |
Сідарава Алена Станіславаўна |
2 |
|
58 |
Беларуская зіма |
”Зімовы краявід“, качанне з воўны |
Французава Алена, 13 гадоў |
ДУА ”Гімназія №8 г.Віцебска“ |
”Тэкстыльны дызайн“ |
Білютавічуце Аліна Эдвардасаўна |
1 |
|
59 |
Беларуская зіма |
”Беларуская зіма“, прыродны матэрыял |
Яркіна Ангеліна, 15 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №11 г.Віцебска“ |
- |
Мехава Кацярына Вадзімаўна |
Дыплом удзельніка |
|
60 |
Беларуская зіма |
”Напевы зімы“, мастацкае выразанне |
Плотнікава Дар’я, 13 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №17 г.Віцебска“ |
- |
Казлова Вольга Анатольеўна |
Дыплом удзельніка |
|
61 |
Беларуская зіма |
”Зімовы цуд“, мастацкае выразанне |
Мызнікава Вераніка, 15 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №17 г.Віцебска“ |
- |
Усава Ірына Віктараўна |
Дыплом удзельніка |
|
Намінацыя ”Навагодняя елка“ |
||||||||
62 |
Навагодняя елка |
”Дэкаратыўная елка“, драўніна, прыродны матэрыял |
Сіўчыкаў Улад, 13 гадоў |
ДУА ”Гімназія №5 г.Віцебска“ |
”ДПМ“ |
Стасевіч Людміла Мікалаеўна |
2 |
|
63 |
Навагодняя елка |
”Елачка“, саломка |
Карнілава Аліна, 15 гадоў |
ДУА ”Гімназія №9 г.Віцебска“ |
”Чароўныя лялькі“ |
Гіцман Таццяна Аляксандраўна |
1 |
|
64 |
Навагодняя елка |
”Бліскучая елачка“, ізаніць |
Андрэева Кацярына, 14 гадоў |
ДУА ”Гімназія №9 г.Віцебска“ |
”Чароўныя лялькі“ |
Гіцман Таццяна Аляксандраўна |
3 |
|
Намінацыя ”Елачная цацка“ |
||||||||
65 |
Елачная цацка |
”Цацкi“, драўніна, саломка |
Сіўчыкаў Улад, 13 гадоў |
ДУА ”Гімназія №5 г.Віцебска“ |
”ДПМ“ |
Стасевіч Людміла Мікалаеўна |
1 |
|
66 |
Елачная цацка |
”Джутавыя фантазіі“, джут |
Зеляноўская Святлана, 15 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №4 г.Віцебска“
|
- |
Наскова Алена Юр’еўна |
2 |
|
67 |
Елачная цацка |
”Чырвоны шар“, змешаная тэхніка |
Аўчыннікава Дар’я, 14 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №6 г.Віцебска“ |
- |
Трусевіч Ала Уладзіміраўна |
Дыплом удзельніка |
|
68 |
Елачная цацка |
”Сімвал 2020 года“, вязанне кручком |
Прыгажаева Дар’я, 16 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №8 г.Віцебска імя А.М.Іспянкова“ |
- |
Батура Таццяна Мікалаеўна |
1 |
|
Намінацыя ”Сувенір-падарунак“ |
||||||||
69 |
Сувенір-падарунак |
”Зімовыя фантазіі“, калаж |
Ляошка Маргарыта, 15 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №3 г.Віцебска“ |
студыя ”Кампазіцыя“ |
Карукова Вольга Вячаславаўна |
2 |
|
70 |
Сувенір-падарунак |
”Дзед Мароз і Снягурка“,тэкстыль |
Капаева Ксенія, 17 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №5 г.Віцебска“ |
”Мастацтва рукадзелля“ |
Маісеева Таццяна Рыгораўна |
Дыплом удзельніка |
|
71 |
Сувенір-падарунак |
”Чароўны гадзіннік“ аплікацыя |
Царова Дар’я, 14 годоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №10 г.Віцебска“ |
Факультатыўны занятк ”Святы і традыцыі“ |
Гардзюк Жанна Станіславаўна |
3 |
|
72 |
Сувенір-падарунак |
”Калядны анел“, змешаная тэхніка |
Ларыёнава Дар’я, 16 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №21 г.Віцебска“ |
- |
Туркоўская Ірына Леанідаўна |
Дыплом удзельніка |
|
73 |
Сувенір-падарунак |
”Шчаслівы разам“, вязанне кручком |
Іванова Ганна, 16 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №8 г.Віцебска імя А.М.Іспянкова “ |
- |
Батура Таццяна Мікалаеўна |
1 |
|
74 |
Сувенір-падарунак |
”Навагодні падарунак“, змешаная тэхніка |
Ліцкевіч Надзея, 13 гадоў |
ДУА ”Віцебская спецыяльная агульнаадукацыйная школа-інтэрнат для дзяцей з парушэннем слыху“ |
- |
Чарапок Таццяна Уладзіміраўна |
Дыплом удзельніка |
|
Намінацыя ”Навагодні персанаж“ |
||||||||
75 |
Навагодні персанаж |
”Калядныя анелы“, роспіс па тканіне |
Крыштофік Ангеліна, 13 гадоў |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Распісныя узоры“ |
Кокарава Таццяна Міхайлаўна |
1 |
|
76 |
Навагодні персанаж |
”Снягурка - 2020“, вязанне |
Ліхачова Анастасія, 14 гадоў Лагунова Вікторыя, 14 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №6 г.Віцебска“ |
- |
Трусевіч Ала Уладзіміраўна |
2 |
|
77 |
Навагодні персанаж |
”У Новы год поруч“, драўніна |
Мільяненка Канстанцін, 14 гадоў Дуброўскі Віталій, 14 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №12 г.Віцебска“ |
|
Власенка Сяргей Анатольевіч, Паўленка Анжаліка Фёдараўна |
3 |
|
78 |
Навагодні персанаж |
”Калядны сябр“, змешаная тэхніка |
Карунная Ганна, 15 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №29 г.Віцебска імя В.В.Піменава“ |
”Тэкстыльны дызайн“ |
Ладзік Крысціна Аляксандраўна |
2 |
|
79 |
Навагодні персанаж |
”Дзед Мароз“, тэкстыль |
Кавалеўская Ілона, 14 гадоў |
ДУА ”Віцебская спецыяльная агульнаадукацыйная школа-інтэрнат для дзяцей з парушэннем слыху“ |
- |
Чарапок Таццяна Уладзіміраўна |
3 |
|
Намінацыя ”Навагодні касцюм“ |
||||||||
80 |
Навагодні касцюм |
”Снегавік“, тэкстыль |
Палякова Аляксандра, 16 гадоў |
ДУА ”Віцебская спецыяльная агульнаадукацыйная школа-інтэрнат для дзяцей з парушэннем слыху“ |
- |
Пятруніна Наталля Васільеўна |
1 |
|
Намінацыя ”Арт-аб’ект“ |
||||||||
81 |
Арт-аб’ект |
”Навагодні цуд“, прыродны матэрыял |
Рудак Клім, 14 гадоў |
ДУА ”Гімназія №1 г.Віцебска імя Ж.І.Алферава“ |
”Клас АРТ“ |
Снарава Алена Міхайлаўна |
1 |
|
82 |
Арт-аб’ект |
”Падсвечнік“, драўніна |
Шчаглоў Дзмiтрый, 14 гадоў |
ДУА ”Гімназія №5 г.Віцебска“ |
”ДПМ“ |
Стасевіч Людміла Мікалаеўна |
2 |
|
83 |
Арт-аб’ект |
Дэкаратыўная кампазіцыя з прыроднага матэрыялу |
Мінчёнок Альбіна, 13 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №11 г.Віцебска“ |
- |
Мехава Кацярына Вадзімаўна |
3 |
|
84 |
Арт-аб’ект |
”Навагодні вянок“, прыродны матэрыял |
Фядосенка Марына, 16 гадоў |
ДУА ”Сярэдняя школа №21 г.Віцебска“ |
- |
Туркоўская Ірына Леанідаўна |
Дыплом удзельніка |
|
85 |
Арт-аб’ект |
”У ноч перад Калядамі“, змешаная тэхніка |
Размысловіч Віталій, 15 гадоў |
ДУА ”Віцебская спецыяльная агульнаадукацыйная школа-інтэрнат для дзяцей з парушэннем слыху“ |
- |
Панічэўская Іна Юр’еўна |
2 |
Апрель 2024 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Вс |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |