Городской этап XXV Республиканской выставки-конкурса декоративно-прикладного творчества учащихся «Калядная зорка»
Намінацыя ”ЗIМОВЫЯ СВЯТЫ БЕЛАРУСI“
Месца |
Установа адукацыі |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Назва аб’яднання па інтарэсам |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Навагодняя казка“, змешаная тэхніка |
Марозава Паліна, 15 гадоў Шведава Варвара, 12 гадоў |
студыя ”Крэатыў“ |
Марозава Анастасія Мікалаеўна |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Навагодняе кола“, роспіс па тканіне |
Асташонак Ганна, 12 гадоў |
”Распісныя узоры“ |
Кокарава Таццяна Міхайлаўна |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Зімовы вечар“, тэкстыль |
Аршаўская Яна, 13 гадоў Драбо Дар’я, 13 гадоў Аўдзеева Дыяна, 13 гадоў |
студыя ”ФолькАрт“ |
Курневіч Наталля Уладзіміраўна |
I |
ДУА ”Гімназія № 3 г.Віцебска імя А.С.Пушкіна“ |
”Каляда“, ткацтва |
Гардзевiч Карына, 12 гадоў Ляўкоўская Ганна, 13 гадоў Садуха Анастасія, 12 гадоў |
- |
Зайцава Алена Фёдараўна |
I |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
”Святы Мікалай“, маляванка |
Шклейнік Кацярына, 15 гадоў |
- |
Цярэщчанка Маргарыта Леанідаўна |
II |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
”Каляда ў нашай вёсцы“, тэкстыль |
Мачук Кіра, 14 гадоў |
- |
Барысевіч Ірына Яўгенаўна |
II |
ДУА ”Сярэдняя школа № 35 г.Віцебска“ |
”Калядны цуд“, выцінанка |
Варанько Яўгенія, 14 гадоў |
факультатыў ”Святы і традыцыі“ |
Малахава Вікторыя Валер’еўна |
III |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Каляды“, батык |
Дойлiна Алiса, 15 гадоў |
”Мастак“ |
Халадовiч Алеся Генадзьеўна |
III |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Святло Ражства“, роспic па шкле |
Чайкоўская Дар’я, 11 гадоў |
”Скарбніца“ |
Кушнярова Аксана Паўлаўна |
III |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”С Раством i калядкамi“, маляванка |
Мацвеева Анастасія, 9 гадоў |
”Вяселыя фарбы“ |
Мацвеева Вольга Вiктараўна |
III |
ДУА ”Сярэдняя школа № 17 г.Віцебска“ |
”Каляда“, мастацкае выразанне паперы |
Плотнікава Дар’я, 16 гадоў |
- |
Усава Ірына Віктараўна |
Намінацыя ”БЕЛАРУСКАЯ ЗІМА“
Месца |
Установа адукацыі |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Назва аб’яднання па інтарэсам |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Зімовыя сны“, кераміка |
Малахава Паліна, 12 гадоў |
”Паўлін“ |
Родчанка Фёкла Сяргееўна |
I |
ДУА ”Гiмназiя № 8 г.Вiцебска“ |
”Амялушкi прыляцелi“, войлак |
Дзедзiнкiна Маргарыта, 12 гадоў |
”Тэкстыльны дызайн“ |
Бiлютавiчуце Алiна Эдвардасаўна |
I |
ДУА ”Гiмназiя № 8 г.Вiцебска“ |
”Каб любiць Беларусь нашу мiлую“, змешаная тэхнiка |
Французава Алена, 14 гадоў |
”ДПМ Беларусi“ |
Маслак Алена Генадзьеўна |
II |
ДУА ”Гімназія №4 г.Віцебска“ |
”У зімовым лесе“, бераста |
Санько Кацярына, 15 гадоў |
- |
Барысевіч Ірына Яўгенаўна |
II |
ДУА ”Сярэдняя школа № 3 г.Віцебска“ |
”Калядная раніца“, маляванка |
Шэйно Марыя, 13 гадоў |
”Кампазіцыя“ |
Сураўёва Паліна Вячаславаўна |
III |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Змрок над горадам“, выцынанка |
Ткачэнка Ксенiя, 16 гадоў |
студыя ”Таццянка“ |
Лабунова Таццяна Анатольеўна |
Намінацыя ”НАВАГОДНЯЯ ЕЛКА“
Месца |
Установа адукацыі |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Назва аб’яднання па інтарэсам |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
I |
ДУА ”Гімназія № 7 г.Віцебска“ |
”Навагодняя елачка“, змешаная тэхніка |
Варгаліёнак Дар’я, 12 гадоў Аўсянка Ульяна, 12 гадоў |
”ФлорАрт“ |
Марозава Ала Пятроўна |
II |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Зімовы цуд пад елкай“, тэкстыль |
Кукштэль Анастасія, 14 гадоў Шмырова Дар’я, 14 гадоў |
”Школа моды“ |
Голубева Людмiла Аляксандраўна |
II |
ДУА ”Сярэдняя школа № 14 г.Віцебска“ |
”Калядная елка“, змешаная тэхніка |
Азохава Лізавета, 13 гадоў Забаронак Анастасія, 12 гадоў |
- |
Дробышава Таццяна Уладзіміраўна |
III |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Навагодняя елка“, саломапляценне |
Лапунова Марыя, 8 гадоў Лапуноў Аляксандр, 10 гадоў |
”Залатыя ручкі“ |
Сцепановіч Наталля Аляксандраўна |
Намінацыя ”ЕЛАЧНЫЯ ЦАЦКА“
Месца |
Установа адукацыі |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Назва аб’яднання па інтарэсам |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
Калекцыя ”Лясная казка“, змешаная тэхніка |
Емяльянава Галіна, 13 гадоў Ганчарова Яўгенія, 15 гадоў Ганчарова Валерыя, 11 гадоў |
”Творчая майстэрня“ |
Лысак Наталля Віктараўна |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
Навагоднія шары ”Анёлы Раства“, валянне, вышыўка бісерам |
Сакуноўская Маргарыта, 13 гадоў |
”Шкатулка“ |
Петухова Таццяна Леанідаўна |
II |
ДУА ”Гімназія № 4 г.Віцебска“ |
”Навагоднія цацкі“, саломапляценне |
Карпіцкая Вольга, 13 гадоў |
- |
Жыльцова Ларыса Уладзіміраўна |
III |
ДУА ”Гімназія №2 г.Віцебска“ |
”Сiмвал года“, мастацкае выпілоўванне лобзікам |
Лебедзеў Андрыян, 12 гадоў |
”Умелыя рукi“ |
Кейна Вольга Уладзiмiраўна |
Намінацыя ”СУВЕНІР-ПАДАРУНАК“
Месца |
Установа адукацыі |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Назва аб’яднання па інтарэсам |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Тыграня“, тэкстыльная цацка |
Барысевіч Лізавета, 11 гадоў |
”Творчая майстэрня“ |
Лысак Наталля Віктараўна |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Каляндар абрадавых лялек“, тэкстыль, набойка |
Астафьева Майя, 9 гадоў Шуман Эліна, 9 гадоў Асташонак Ганна, 12 гадоў Кісель Васіліса, 9 гадоў |
”Распісныя узоры“ |
Кокарава Таццяна Міхайлаўна |
II |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Сімвал Года“, аб’ёмнае вязанне |
Багданава Ганна, 12 гадоў |
”Деко“ |
Іванова Аксана Анатольеўна |
II |
ДУА ”Гімназія № 7 г.Віцебска“ |
”З Раством!“, аплікацыя саломкай |
Логвін Кіра, 11 гадоў |
”Залатая саломка“ |
Міхлюк Іван Аляксеевіч |
II |
ДУА ”Сярэдняя школа № 12 г.Віцебска імя Л.Н.Філіпенкі“ |
”Сімвал года“, дрэваапрацоўка |
Мільяненка Канстанцін, 14 гадоў Лебедзеў Іван, 13 гадоў |
- |
Власенка Сяргей Анатольевіч, Паўленка Анжаліка Фёдараўна |
II |
ДУА ”Сярэдняя школа № 25 г.Віцебска” |
”Чароўны вазок“, змешаная тэхніка |
Якаўлева Ганна, 14 гадоў |
”Вясёлка“ |
Матвеева Ала Іванаўна |
III |
ДУА ”Сярэдняя школа № 8 г.Віцебска імя А.М.Іспянкова“ |
”Сімвал года“, вязанне кручком |
Савончык Дар’я, 13 гадоў |
- |
Батура Таццяна Мікалаеўна |
ДУА ”Сярэдняя школа № 8 г.Віцебска імя А.М.Іспянкова“ |
”Сімвал года“, вязанне кручком |
Лосева Аляксандра, 8 гадоў |
- |
Батура Таццяна Мікалаеўна |
|
III |
ДУА ”Сярэдняя школа № 34 г.Віцебска“ |
”Святкаванне Каляд“, змешаная тэхніка |
Янчіленка Вікторыя, 12 гадоў |
”Традыцыі і святы“ |
Кавалева Наталля Ігараўна |
Намінацыя ”НАВАГОДНІ ПЕРСАНАЖ“
Месца |
Установа адукацыі |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Назва аб’яднання па інтарэсам |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Сябры“, пап’е-машэ, тэкстыль |
Камушэнка Кіра, 12 гадоў Сушчанкова Марыя, 12 гадоў |
студыя ”Крэатыў“ |
Марозава Анастасія Мікалаеўна |
I |
ДУА ”Гімназія № 4 г.Віцебска“ |
”Каза-Калядоўшчыца“, саломапляценне |
Дзятлава Вераніка, 12 гадоў Папкова Дар’я, 11 гадоў |
- |
Жыльцова Ларыса Уладзіміраўна |
I |
ДУА ”Гімназія № 5 г.Віцебска імя І.І.Люднікава“ |
”Каляды“, тэкстыль |
Бажко Яраслава, 12 гадоў |
- |
Зайцава Анастасія Сяргееўна |
II |
ДУА ”Гімназія № 4 г.Віцебска“ |
”Снягурка“, саломапляценне |
Піліпенка Кацярына, 9 гадоў Казлова Ульяна, 8 гадоў Магільніцкая Паліна, 9 гадоў |
- |
Жыльцова Ларыса Уладзіміраўна |
Намінацыя ”АРТ-АБ’ЕКТ“
Месца |
Установа адукацыі |
Назва работы, тэхніка выканання |
Прозвішча, імя і ўзрост аўтара |
Назва аб’яднання па інтарэсам |
Прозвішча, імя і імя па бацьку педагога |
I |
ДУА ”Віцебскі гарадскі цэнтр дадатковай адукацыі дзяцей і моладзі“ |
”Сімвалы года“, пап’е-машэ |
Малышава Вераніка, 11 гадоў |
студыя ”Крэатыў“ |
Марозава Анастасія Мікалаеўна |
I |
ДУА ”Гiмназiя № 8 г.Вiцебска“ |
”Казка зiмовага лесу“, войлак |
Масалыга Дар’я, 12 гадоў |
”Тэкстыльны дызайн“ |
Бiлютавiчуце Алiна Эдвардасаўна |
II |
ДУА ”Гiмназiя № 8 г.Вiцебска“ |
”Навагоднi калейдаскоп“, змешаная тэхнiка |
Каротчанка Палiна, 14 гадоў Мажэйка Яна, 14 гадоў Пятрова Аксiння, 14 гадоў Хмялькова Ганна, 14 гадоў |
”ДПМ Беларусi“ |
Маслак Алена Генадзьеўна |
III |
ДУА ”Сярэдняя школа № 38 г.Віцебска“ |
”Навагодняя прыгажуня“, змешаная тэхніка |
Мілюткіна Яна, 14 гадоў Сёмачкіна Влада, 13 гадоў |
- |
Маеўская Вольга Уладзіміраўна |
III |
ДУА ”Сярэдняя школа № 44 г.Віцебска“ |
”Лясная казка“, змешаная тэхніка |
Ткачэнка Таццяна, 12 гадоў |
- |
Жалязнова Анастасія Аляксандраўна |
Апрель 2024 |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Вс |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |